درب ABS چیست ؟

دکوراسیون داخلی فانوس عرضه کننده انواع اقلام دکوراسیون منزل.دکوراسیون اتاق. درب ضد سرقت. درب ABS .درب ضد آب. درب HDF. درب HPL. درب داخلی .خدمات دکواسیون

درب ABS چیست ؟

روش ساخت درب ABS

درب abs به علت ضد آب بودن غالبا برای سرویس های بهداشتی استفاده می شود و در برخی موارد برای اتاق های و درب های ورودی نیز به کار می رود.
در تولید درب ای بی اس به شیوه معمولی فریم چوبی و شبکه تقویت شده نوئپان به ضخامت 5 میلیمتر در  طرفین ساخته می شود . سپس درب خام تولید شده با مواد رزین آغشته می گردد و در نهایت درب تولید شده آلیاژی از چوب و رزین می باشد.

مزایای دربهای ABS :

درب های ضد آب ABS به صورت کاملا ضد خش می باشد و به علت مواد استفاده شده در ساخت دربهای ABS امکان تخم گذاری و رشد و نمو حشرات موذی در آن وجود ندارد.
روندگی ABS برای قالبهای تزریق بسیار مناسب است .
در حین سوختن گاز خنثی تولید می کند و این دلیل مناسبی برای استفاده ی آن در صنعت ساختمان و لوازم خانگی می باشد .

موارد استفاده از درب ضد اب ABS :

درب ABS نوعی درب ضد آب است که امروزه بسیار مورد استفاده قرار میگیرد. به یکی از اجزای اصلی در صنعت ساختمان سازی تبدیل شده است علت آن نیز ترویج فرهنگ آپارتمان نشینی است که باعث آن شده که حمام و دستشویی داخل آپارتمان قرار بگیرد و یک همین دلیل کافیست تا ما از درب ضد آب استفاده نماییم .
علت اینکه ما از درب ضد آب یا همان درب ABS استفاده میکنیم این است که درب های معمولی خاصیت ضد آب بودن را ندارند در نتیجه نمی توانند در برابر آسیب هایی که رطوبت به درب وارد میکند مقاوت نشان دهند به همین علت است که باید از درب ABS و درب ضد آب برای حمام و دستشویی استفاده نماییم . در ادامه قصد داریم شما را با نحوه تولید درب ABS همچنین شاخص هایی که باید در هنگام خرید درب ABS مد نظر قرار دهید آشنا کنیم پس در ادامه با ما همراه باشید .

روکش درب ای بی اس

در مرحله نهایی کلیه ی زوایا و سطوح درب با ورق ABS یا ABS-PVC به ضخامت ۱٫۲ میلی متر روکش خواهد شد به طوری که پس از این مرحله روکش کاملا به بافت زیرین چسبیده و به هیچ عنوان از یکدیگر جدا نخواهند شد. بررسی های فنی نشان دادکه ترکیب پلیمر ABS با نئوپان بر خلاف MDF کاملا جدائی ناپذیر و طول عمر درب ABS را به میزان قابل توجهی افزایش خواهد داد.
همچنین به علت اختلاف ۲ میلی متری ضخامت نئوپان نسبت به MDF درب ABS از استحکام بیشتری برخوردار خواهد شد.

ضمانت نامه دربهای ABS :

کلیه کالاها دارای گارانتی 2 ساله می باشد.
کلیه کارها دارای شناسنامه تولید می باشد.