سرامیک و کاشی کاری ساختمان

سرامیک و کاشی کاری ساختمان

سرامیک و کاشی کاری ساختمان

یکی از رایج ترین روش های پوشش نهایی کف و دیوار ساختمان کاشی کاری و سرامیک کاری است. کاشی و سرامیک نوعی مصالح ساختمانی هستند که نه تنها برای تزئینات داخلی و خارجی بلکه به عنوان عایق رطوبتی مورد استفاده قرار می گیرند. کفپوش و دیوارپوش حمام و سرویس بهداشتی و آشپزخانه معمولاً از جنس سرامیک و کاشی می باشند زیرا آنها در برابر نفوذ آب و رطوبت مقاومت بالایی دارند و آسیب نخواهند دید.

کاشی کاری و سرامیک کاری کار ساده ای نیست و باید توسط افراد ماهر و حرفه ای انجام شود. در حال حاضر به دلیل تنوع بسیار بالای این مصالح حتماً باید یک معمار ماهر نسبت به نصب آنها اقدام نماید زیرا پیچیدگی هایی در حین کار وجود دارد که یک فرد معمولی نمی تواند از عهده آنها بربیاید. کاشی و سرامیک هایی که در بازار عرضه می شوند از تنوع طرح، رنگ و اندازه برخوردار هستند و افراد می توانند با توجه به فضای مورد نظر و دکوراسیون داخلی که انتخاب نموده اند نسبت به خرید این محصولات اقدام کنند.

تنوع رنگ این مصالح و طرح و نقش آنها به حدی بالاست که ممکن است هنگام انتخاب آنها سردرگم شوید اما می توانید از یک طراح داخلی کمک گرفته و با راهنمایی وی انتخابی سریع، آسان و مطمئن داشته باشید.

خدمات سرامیک و کاشی کاری ساختمان فانوس

  • اجرای انواع خدمات کاشی‌کاری، سرامیک‌کاری و موزاییک‌کاری واحدهای مسکونی و اداری
  • کاشی‌کاری کف و دیوار آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام و…
  • سرامیک‌کاری دیوار و کف ساختمان، استخر و دیگر نقاط
  • کف‌سازی و موزاییک‌کاری کف ساختمان، حیاط، پارکینگ و…
  • لق گیری و تعمیرات کاشی، سرامیک و موزاییک
  • کاشی و سرامیک‌کاری با ملات، بدون ملات و با چسب

هزینه سرامیک و کاشی کاری

هزینه کاشی‌کاری به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ یکی از عوامل مهم که بر قیمت نهایی کاشی‌کاری تاثیر می‌گذارد، متراژ کار است. همچنین هزینه کاشی‌کاری چسبی با هزینه کاشی‌کاری با مصالح متفاوت است چون نحوه انجام متفاوتی دارند. این را نیز به خاطر داشته باشید که ما تنها هزینه نصب کاشی را از شما اخذ می‌کند و هزینه خریداری کردن خود کاشی و سرامیک و همچنین مصالح مورد نیاز به عهده شما خواهد بود. البته این کار را نیز می‌توانید به متخصصان ما بسپارید و بعد از خریداری محصول از آنها فاکتور بگیرید تا هزینه را با آنها حساب کنید.