درب ضد سرقت رشت

درب ضد سرقت در آستارا، درب ضد سرقت در آستانه اشرفیه، درب ضد سرقت در املش، درب ضد سرقت در بندر انزلی، درب ضد سرقت در تالش، درب ضد سرقت در رشت، درب ضد سرقت در رضوانشهر، درب ضد سرقت در رودبار، درب ضد سرقت در رودسر، درب ضد سرقت در سیاهکل، درب ضد سرقت در شفت، درب ضد سرقت در صومعه سرا، درب ضد سرقت در فومن، درب ضد سرقت در لاهیجان، درب ضد سرقت در لنگرود، درب ضد سرقت در ماسال

درب ضد سرقت رشت

فروش درب ضد سرقت رشت

دکوراسیون داخلی فانوس  ارائه دهنده انواع دربهای ضد سرقت روکش چوب راش، گردو، بلوط ، درب ضد سرقت فلزی، درب ضد سرقت لامینوکس و درب ضد سرقت پی وی سی با امکان ارسال به تمام نقاط استان گیلان از جمله درب ضد سرقت در آستارا، درب ضد سرقت در آستانه اشرفیه، درب ضد سرقت در املش، درب ضد سرقت در بندر انزلی، درب ضد سرقت در تالش، درب ضد سرقت در رشت، درب ضد سرقت در رضوانشهر، درب ضد سرقت در رودبار، درب ضد سرقت در رودسر، درب ضد سرقت در سیاهکل، درب ضد سرقت در شفت، درب ضد سرقت در صومعه سرا، درب ضد سرقت در فومن، درب ضد سرقت در لاهیجان، درب ضد سرقت در لنگرود، درب ضد سرقت در ماسال با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در ایران

انواع درب ضد سرقت رشت

  • درب ضد سرقت ایرانی
  • درب ضد سرقت چینی
  • درب ضد سرقت ترک

سایز بندی درب ضد سرقت رشت

درب های ضد سرقت ارائه شده در دکوراسیون داخلی فانوس در دو سایز ۱۰۵ و ۱۱۰ در ارتفاع ۲۱۰ سانتیمتر می باشد . کلاف و چهارچوب دربهای ضد سرقت تولید شده در دکوراسیون داخلی فانوس در سه نوع ۱۴، ۱۶ و ۱۸ سانتیمتر می باشد.

کلیه درب های ضد سرقت و درب اتاقی تولید شده در دکوراسیون داخلی فانوس دراری ۲ سال ضمانت می باشد و همراه با بسته بندی نایلون حباب دار آماده ارسال به سراسر کشور می باشد .

قیمت همکاری درب ضد سرقت رشت

  • خرید ۵ تا ۱۰ لنگه درب ضد سرقت و اتاقی = ۵% تخفیف همکاری
  • خرید ۱۰ تا ۲۰ لنگه درب ضد سرقت و اتاقی = ۷ % تخفیف همکاری
  • خرید ۲۰ تا ۵۰ لنگه درب ضد سرقت و اتاقی = ۱۰ % تخفیف همکاری
  • خرید بالای ۵۰ لنگه درب ضد سرقت و اتاقی = قیمت توافقی

هزینه ارسال درب ضد سرقت رشت

  • هزینه ارسال درب ضد سرقت برای تهران بین ۹۰۰۰۰ تومان تا ۱۳۰۰۰۰ تومان می باشد و برای سفارشهای بالای ۱۰ لنگه درب رایگان می باشد.
  • هزینه ارسال به شهرستانها بسته به مسافت توسط باربری انجام می گردد و بین ۱۵۰۰۰۰ تومان تا ۲۵۰۰۰۰ تومان برای هر بار می باشد .

جهت درخواست نمایندگی فروش محصولات ما فرم درخواست نمایندگی را  کامل کنید، در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهیم بود.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام!
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم