ثبت سفارش درب

رنگ درب

با توجه به کاتالوگ پایین می توانید رنگ مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

قیمت درب

بعد از ثبت سفارش و استعلام قیمت درب های مورد نظر، کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت، نحوه پرداخت قیمت درب های تولیدی 50 درصد هنگام ثبت سفارش و نهایی شدن ابعاد و مابقی زمان تکمیل فرایند ساخت درب های می باشد.

زمات تولید و تحویل درب

بسته به تعداد دربها و نوبت دهی آن این زمان متغییر و بین 7 تا 14 روز کار می باشد.

بسته بندی درب های داخلی به صورت نایلون حباب دار بوده و نوع بسته بندی دربهای ضد سرقت تمام به صورت کارتن شده می باشد.

حمل و نقل کلیه دربها به تمامی نقاط تهران توسط سرویس حمل و نقل داخلی انجام می شود و کرایه حمل ان بر عهده مشتری می باشد. حمل و نقل به شهرستانها بر اساس مسافت آنها با باربری و به صورت پس کرایه می باشد. برای سفارش های بالای 50 عدد ، حمل و نقل کامل به صورت اختصاصی و توسط کامیونهای ویژه این کار حمل می شود.

نصب و اندازه گیری

در صورتی که می توانید ابعاد دربهای را مشخص بفرمایید خودتان با توجه به چهارچوب اندازه گیری نمایی و طبق جدول نام درب، مدل درب، ضخامت انتخابی، سمت درب،عرض دب، ارتفاع درب را برای ما ارسال نمایید تا اقدام به ساخت مطابق با سفارش شما شود. در غیر این صورت با پرداخت هزینه ایاب و ذهاب در تهران نصابان ما در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به اندازه گیری و ثبت سفارش دربهای شما اقدام خواهند نمود.

هزینه نصب تمامی درب ها به غیر از درب لابی بر عهده مشتری می باشد.

دکوراسیون داخلی فانوس

دکوراسیون داخلی فانوس عرضه کننده انواع اقلام دکوراسیون منزل ، دکوراسیون اتاق دکوراسیون داخلی منزل، درب ضد سرقت، درب PVC ،درب ABS ،درب ضد آب، درب HDF، درب HPL، درب داخلی، درب ساختمان، درب ملامینه، درب چوبی، درب لابی، درب آکوستیک، کابینت MDF، کابینت چوبی، کابینت ممبران، کابینت لترون، پارکت، طراحی دکوراسیون داخلی وانواع مدلهای درب با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت می باشد.