درب ضد سرقت بندرعباس

درب ضد سرقت بندر لنگه، درب ضد سرقت در بستک، درب ضد سرقت در بندر خمیر، درب ضد سرقت در بندرجاسک، درب ضد سرقت در بندرعباس، درب ضد سرقت در بیکا، درب ضد سرقت در جناح، درب ضد سرقت در حاجی آباد، درب ضد سرقت در درگهان، درب ضد سرقت در دهباز، درب ضد سرقت در رویدر، درب ضد سرقت در فین، درب ضد سرقت در قشم، درب ضد سرقت در قلعه قاضی، درب ضد سرقت در میناب، درب ضد سرقت در هرمز، درب ضد سرقت در پارسیان، درب ضد سرقت در کنگ، درب ضد سرقت در کیش

درب ضد سرقت بندرعباس

فروش درب ضد سرقت بندرعباس

دکوراسیون داخلی فانوس  ارائه دهنده انواع دربهای ضد سرقت روکش چوب راش، گردو، بلوط ، درب ضد سرقت فلزی، درب ضد سرقت لامینوکس و درب ضد سرقت پی وی سی با امکان ارسال به تمام نقاط استان هرمزگان از جمله درب ضد سرقت بندر لنگه، درب ضد سرقت در بستک، درب ضد سرقت در بندر خمیر، درب ضد سرقت در بندرجاسک، درب ضد سرقت در بندرعباس، درب ضد سرقت در بیکا، درب ضد سرقت در جناح، درب ضد سرقت در حاجی آباد، درب ضد سرقت در درگهان، درب ضد سرقت در دهباز، درب ضد سرقت در رویدر، درب ضد سرقت در فین، درب ضد سرقت در قشم، درب ضد سرقت در قلعه قاضی، درب ضد سرقت در میناب، درب ضد سرقت در هرمز، درب ضد سرقت در پارسیان، درب ضد سرقت در کنگ، درب ضد سرقت در کیش با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در ایران

انواع درب ضد سرقت بندرعباس

  • درب ضد سرقت ایرانی
  • درب ضد سرقت چینی
  • درب ضد سرقت ترک

سایز بندی درب ضد سرقت بندرعباس

درب های ضد سرقت ارائه شده در دکوراسیون داخلی فانوس در دو سایز 105 و 110 در ارتفاع 210 سانتیمتر می باشد . کلاف و چهارچوب دربهای ضد سرقت تولید شده در دکوراسیون داخلی فانوس در سه نوع 14، 16 و 18 سانتیمتر می باشد.

کلیه درب های ضد سرقت و درب اتاقی تولید شده در دکوراسیون داخلی فانوس دراری 2 سال ضمانت می باشد و همراه با بسته بندی نایلون حباب دار آماده ارسال به سراسر کشور می باشد .

قیمت همکاری درب ضد سرقت بندرعباس

  • خرید 5 تا 10 لنگه درب ضد سرقت و اتاقی = 5% تخفیف همکاری
  • خرید 10 تا 20 لنگه درب ضد سرقت و اتاقی = 7 % تخفیف همکاری
  • خرید 20 تا 50 لنگه درب ضد سرقت و اتاقی = 10 % تخفیف همکاری
  • خرید بالای 50 لنگه درب ضد سرقت و اتاقی = قیمت توافقی

هزینه ارسال درب ضد سرقت بندرعباس

  • هزینه ارسال درب ضد سرقت برای تهران بین 90000 تومان تا 130000 تومان می باشد و برای سفارشهای بالای 10 لنگه درب رایگان می باشد.
  • هزینه ارسال به شهرستانها بسته به مسافت توسط باربری انجام می گردد و بین 150000 تومان تا 250000 تومان برای هر بار می باشد .

جهت درخواست نمایندگی فروش محصولات ما فرم درخواست نمایندگی را  کامل کنید، در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهیم بود.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها