بنایی ساختمان

بنایی ساختمان

بنایی ساختمان

ما به دلایل مختلفی به بنایی ساختمان نیاز پیدا می‌کنیم و در همه موارد جزئی و کلی، تلاش می‌کنیم از افرادی کمک بگیریم که به میزان کافی در این حوزه، تخصص، مهارت و توانایی دارند و در عین حال منصف و خوش اخلاق هستند. اما شما از چه راه‌هایی این افراد را پیدا می‌کنید؟

ما با شناسایی همین دغدغه‌ها و در راستای راحتی بیشتر و رفع بسیاری از نیازهای روزمره، سرویس‌های مختلفی را به شیوه آنلاین ارائه میدهیم و بنایی ساختمان هم یکی از آنهاست. به کمک سرویس بنایی ، شما به صورت خیلی ساده‌ای، می‌توانید از بین متخصصین مختلف این حوزه، فرد مورد نظر را بر حسب رزومه شخصی، امتیازها و تعداد کارهایی که انجام داده است، انتخاب کنید تا در زمان موردنظر، کار مورد نظر شما را انجام دهند.

بنایی ساختمان از جمله کارهایی است که اکثر ساختمان‌ها پس از گذشت چندین سال به آن نیاز پیدا می‌کنند. زمانی که سرویس بهداشتی نیاز به بازسازی دارد؛ زمانی که می‌خواهیم تغییراتی در آشپزخانه یا جاهای دیگر منزل ایجاد کنیم. هم‌چنین وقت‌هایی که مشکلی در ساختمان ایجاد می‌شود در واقع باید کار تعمیرات و بنایی را شروع کرد.

اکنون اگر برای بنایی، تعمیرات جزئی ساختمان و خرده کاری بنایی ساختمان به دنبال بهترین استادکاران می‌گردید؛ پس روی ما حساب کنید. به محض درخواست برای بنایی ساختمان، شما در کوتاه‌ترین زمان به چندین بنای مجرب دسترسی پیدا می‌کنید و می‌توانید کارتان را از صفر تا صد به او بسپارید.

قیمت بنایی ساختمان

قیمت بنایی ساختمان به عوامل زیادی از جمله تعداد خدمات مورد نیاز، نوع و جنس مواد و وسایل، محل تعمیرات و … وابسته است. عواملی هم که روی دستمزد بنای ساختمان اثر می‌گذارد کاملا به خدمات مورد نیاز، میزان حجم کار یا همان تعداد روزهایی که مشغول کار است؛ بستگی دارد. به طور مثال تعمیر سرویس بهداشتی به تخریب، کاشی کاری، نقاشی نیاز دارد که ممکن است 3 روز الی یک هفته طول بکشد و یا در مثالی دیگر ممکن است تعمیر آشپزخانه همراه با سرامیک کاری، سنگ کاری، گچکاری، نقاشی و … نیاز داشته باشه که در این صورت بیشتر از یک هفته طول می‌کشد و در نهایت باعث ایجاد تفاوت در قیمت گذاری می‌شود.

به طور کلی میزان دستمزد به بنایی ساختمان روزمزدی است که نرخ مشخصی دارد. اکنون اگر می‌خواهید از هزینه‌ها و دستمزد برای کار بنایی مطلع شوید؛ پس همین حالا قیمت بگیرید.

خدمات بنایی ساختمان

  • تخریب و بازسازی ساختمان‌ها
  • پگچ کاری، سیمان کاری، سفت کاری و نازک کاری
  • سرامیک کاری، کاشی کاری، سنگ کاری
  • تعمیر دیوار، کف، پله و نمای ساختمان
  • خدمات دیوار کشی، آجر چینی و کف سازی
  • تعمیرات جزئی ساختمان
  • خرده کاری بنایی ساختمان